Hallo Oostrum! Zaterdagmiddag om 12.15 u. gingen wij door de regen op naar Meerlo. We waren net voorbij het voetbalveld van Oostum, toen Coen (ofwel het suikermannetje) er in de auto aan kwam rijden. Van te voren had hij tegen Ron gezegd dat hij moest werken, daar was dus niets van waar. Onderweg kreeg Paul een kapotte band, dus kon hij met Coen mee in de auto. Toen we daar aan kwamen gingen we naar ons lokaal. De wedstrijd begon en in de 14e minuut maakte Meerlo een goal door een onterechte penalty, (1-0). In de 26e minuut kwam er een combinatie van Bas en Mark en toen maakte Mark een goal (1-1). 2 Minuten later dus de 28e minuut was er een terechte penalty voor Meer lo, maar die werd gemist. Weer 3 minuten later dus de 31e minuut kwam er een geluksgoal voor Meerlo. De 2e helft. In de 4e minuut van de 2e helft maakte Meerlo een goal door een lobje over Eppo heen dus het was 3-1. En tot slot maakte Meerlo er in de 30e minuut er nog 4-1 van. Door een overtreding, wat geen overtreding was, moest Rob het veld af. We douchten ons snel want we wilden daar zo snel mogelijk weg. De groeten van Sjoerd en Mark Cl. Swolgense Boys - S.V. Oostrum 0-1. De wedstrijd tussen de enigszins voorbarig aangekondigde thuisspelende kampioenskandidaat en W Oostrum begon in -een aftasten van eikaars speelwijzen. Gedurende de eerste helft vreeërde W Oostrum een licht veldoverwicht wat echter niet direct in doelpunten werd omgezet. Eenmaal was Marco Hendriks er dicht bijmaar van ongeveer 20 meter raakte hij slechts de buitenkant van de paal. Bij uitvallen bleef ook de thuisclub gevaarlijk en creëerde ook enkele goede kansen. Deze kansen waren echter niet aan hun besteed of de keeper van SV Oostrum stond op zfn plaats. In de derdigste minuut was het dan eindelijk zover. Een schot van een van de spelers van SV Oostrum belandde via verschillende ledematen voor de voeten van Marcel Litjens. Deze aarzelde niet en schoot direct beheerst en zuiver in (0-1). Swolgense Boys, enigszins 15

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 15