hier en daar wat veranderingen aangebracht en in het dialect omgezet. De rolverdeling is als volgt: Piet de Wit, Riet Henk, Erik de Groot, Lien de Groot, Lonnie MrDrDick van Heyn iningen Ilonka de Reus, Tante Mien, Oom Toon, Boekhouder Zijn vrouw. Hun zoon Hun buurman Diens vrouw. Winkeljuffrouw. President directeur Diens schoonzusje. Tante van Riet, bijgenaamd "JUT". Haar man, bijge naamd "JUL" G. Lemmens jr.. L. Franssen-Hoex. H. Dani'éls. H. Surminski. R. Emons-Deters W. Lemmens W. van Asseldonk. N. van Reenen- Coopmans M. Tacken-Kruy- sen A. Linders Korte inhoud: Het valt niet mee voor pa en zoon, als ma besluit het huishouden er aan te geven en in een winkel te gaaan werken. De mannen staan met twee linkse handen als het om huishoudelijk werk gaat, dus heeft ma voor hulp gezorgd. Als deze hulp op komt dagen blijkt dit een knappe ver schijning te zijn. De mannen sloven zich natuurlijk meteen uit. Plots meldt zich nog een gast, een voorname, de schoonzus van de baas van Pa. Maar die mag niet weten dat ma voor winkeljuf speelt, bij de konkurentie nog wel. Dus er zal een andere ma moeten komen. Dan komt ook nog de bazige tante Mien binnen met haar Toon en bespeurt meteen ontucht. Zo1n juf binnen in huis, alleen met de mannen!!!! Tenslotte zijn er ook nog verwisselingen met personen en alles loopt uit de hand. Hoe dit afloopt kunt u zien in dit leuke en vrolijke blijspel. De uitvoeringen zijn op 4 en 5 nov. a.s. in het gemeen schapshuis van Oostrum in samenwerking met harmonie Sub Matris Tutela. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 10

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 10