Daarom zullen zij ASTRID heel zeker met hun liefde en zorg omringen en is het voor hen ook vanzelfsprekend dat zij ASTRID vanaf het begin ook aan Gods liefdevolle, genadevolle handen toevertrouwen in het doopsel, waarin ASTRID mag rekenen op Gods bijzondere liefde en vriend schap. De naam ASTRID zal voorgoed geschreven staan in de palm van Gods hand. Geweldig fijn als ouders zo denken, heerlijk voor 'n kind zulke ouders te mogen hebben. Jan en Magda, van harte proficiat met jullie wonderlijk kind, met jullie Gods geschenk, met ASTRID. Moge ASTRID 'n blijvende zon, vreugde en rijkdom blijven in jullie leven, en moge ASTRID temidden van jullie opgroeien als 'n blij, gelukkig kind. Ook wij roepen Astrid 'n hartelijk welkom toe in onze parochiegemeenschap en hopen dat zij zich daarin echt thuis en gelukkig mag voelen. Onze beste wensen voor jullie allen gaan hierbij vergezeld. Uw Pastoor. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Opbrengst Kollekte Lourdes Liefdewerk. De kollekte, die in juni gehouden werd t.b.v. het Lour- descomite afd. Venray van de Stichting Limburgse Bede vaart naar Lourdes, heeft in uw parochie het mooie bedrag opgebracht van f 810,80. Een bijzonder mooi resultaat, dat naast andere aktivitei- ten, ten goede zal komen aan zieken uit uw eigen omge ving. Heel veel dank aan de milde gevers, maar ook aan onze medewerkers, die zich weer voor dit mooie doel hebben ingezet o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— Prinses Beatrix Fonds. In de week van 17 t/m 23 september 1990 houdt het Prinses Beatrix Fonds weer zijn landelijke collecte. Aanvankelijk werd het Fonds opgericht opgericht als Polio-Fonds. Dat was in 1956, als reactie op de ongekend hevige polio-epidemie. 6

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 6