instuurde, deze omspeelde enkele tegenstanders en gaf vervolgens de bal aan Peter v.d. Burgbt die alleen nog maar de doelman hoefde te passeren wat hij ook deed. Maar naarmate de wedstrijd vorderde, was het Excellent dat meer vat op het spel kreeg. Toch kregen ze iets, gelukkig de gelijkmaker, in de touwen, 'n inzet werd goed tegenge houden door doelman Math. Janssen, maar de wegspringende bal kwam precies voor de voeten van 'n tegenstander die te gemakkelijk de gelijkmaker kon scoren. Ruststand 1—1. Na rust bleef Excellent sterker mede doordat Oostrum verzuimde te "voetballen" en al spoedig kwamen ze op ^voorsprong. Toen vlak voor tijd onze achterstand nog groter werd, was de wedstrijd afgelopen en konden we naar ons Limburgse land terugkeren met een 3-1 nederlaag. A.s. zaterdag weer 'n wedstrijd nu thuis. En als je wilt komen kijken, bij ons is dat gratis. Oostrum BI - B.V.V. 1 1- 3. De eerste nederlaag van Oostrum in de le klasse is een feit. Oostrum begon deze wedstrijd zwak. In de vierde minuut werd een concentratiefout in de verdediging door B.V.V koelbloedig afgestraft. Hierna begon Oostrum steeds meer grip op de wedstrijd te krijgen en werden enkele goede kansen gecre'éerd die helaas niet doeltreffend werden afgewerkt. Maar als zo vaak gebeurt als een ploeg aanvalt, valt het doelpunt aan de andere kant. Een snelle uitval van B.V.V. over vier-vijf man werd koppend afge rond 0-2. Dit was ook de ruststand. Na de rust een zelfde spelbeeld. Oostrum speelde het meeste op de helft van de tegenstander. Maar na ongeveer 10 minuten spelen was het weer B.V.V. dat uit een snelle uitval over links 0-3 scoorde. Oostrura zette nu alles op de aanval, wat ook enkele goede kansen opleverde die helaas niet doeltreffend werden afgewerkt. Tien minuten voor tijd was het dan toch raak, een aanval over rechts werd door Coen Litjens met een diagonaal schot in de verste hoek afgerond, 1-3. Dit was tevens de eindstand van deze aantrekkelijke wedstrijd van beide kanten. A.s. zondag de moeilijke uitwedstrijd tegen Swolgen. Hopelijk komt het publiek ons weer zo massaal steunen. Tot zondag. 15

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 15