HRC 4 - Oostrum 4. Het na 2 wedstrijden nog steeds ongeslagen Oostrum 4 moest afgelopen zondag naar Afferden toe, waar de koplo per het plaatselijke 4de elftal, op ons stond te wachten. Nadat wij om 5 voor 11 kompleet waren, konden we om 11 uur beginnen. In de eerste helft hadden we 't moeilijk met 't felle HRC maar gelukkig wist Twan zijn goal leeg te houden al had hij daar wel de hulp van de 2 doelpalen '^en het engeltje op de lat voor nodig. Ruststand 0-0. Na de rust was het na 10 minuten Oostrum dat heel verras send op voorsprong kwam. Uit een corner en de daaruit ontstaande warboel scoorde op heel sublieme wijze onze linkerspits Ger Scheepers. Jammer genoeg scoorde HRC echter 5 min. later al de gelijkmaker. Nadat nog wat kansen aan beide kanten gemist werden, eindigde de wed strijd in 1-1 zodat wij nog steeds ongeslagen zijn. Volgende week tegen Well hopen we dit vol te houden. Spits P.S. Gevraagd een goede wekker voor onze speler die al 2 keer te laat was, wekker af te geven op "Villa Josephina" Oostrum 5 - Venray 9. Lekker weer, 13 mooie mannen (Le niet meegerekend, maar die komt later aan de beurt) en een balletje. De pret kon ^weer beginnen! We zullen het deze keer niet spannender maken dan het is. Geheel volgens verwachting kreeg Venray op zijn broek, 2-0 werd het zondag. Je maakte er een bij de tweede paal, Ruud deed het dunnetjes over bij de eerste. 7 Uit 4 dus (of niet Rene?). Als je die bij elkaar optelt heb je trouwens een elftal. Het feest werd helemaal compleet toen na de wedstrijd bekend werd dat de staf was uitge breid. Ook Oostrum 5 heeft nu de beschikking over een haptonoom. John is de naam en volgens eigen zeggen ont leent de haptonomie zijn naam vooral aan het woord "hap". We zullen zien! Goed, het verhaal LeDoor het zeer attractieve spel dat 13 VOETBALVERENIGING OOSTRtIM

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 13