OOSTRUMS WEEKBLAD, Waarschijnlijk zal het OOSTRUMS WEEKBLAD in Oostrum het meest gelezen blad zijn. Wekelijks ontvangt U een uitge breide informatie omtrent de vele verenigingsactiviteiten die er in Oostrum plaatsvinden. Het is dan ook ondenkbaar dat er een situatie zou kunnen ontstaan dat het verschij nen niet meer mogelijk is. Het wordt steeds moeilijker om financieel rond te komen. Punt van overweging is dan ook de vaste bijdrage van verenigingen te verhogen. Uitgangspunt hierbij zal zijn de hoeveelheid informatie, die regelmatig wordt gepubli ceerd -Een ander probleem vormt de trage betaling van veel abonnementhouders. Diverse malen moet er verzocht worden om alsnog de kontributie te voldoen. De redaktie is thans nog bezig met de incasso van 1990. De achterstallige kontributie is vrijwel altijd een gevolg van vergeetachtigheid. Vandaar dat wij namens de redaktie van het OOSTRUMS WEEKBLAD een dringend beroep op U doen de achterstallige kontributie alsnog te voldoen. Gelukkig zijn er reeds velen, die via automatische beta ling het abonnementsgeld voldoen. Echter nog veel te weinig. Vandaar dat wij U vriendelijk verzoeken om Uw BANK/POSTBANK te machtigen dat jaarlijks automatisch betaling van de abonnementskosten ad f. 15,- De automa tisch incasso vindt jaarlijks plaats per 1 februari. Gezien het bedrag van f. 15,- hoeft dit voor niemand een probleem te zijn. Indien besloten moet worden tot het aan huis ophalen van de kontributie, zien wij ons genoodzaakt om administra tiekosten in rekening te gaan brengen. Wij doen dit echter liever niet: vandaar dat wij aandringen op auto matische betalingen via Uw bank- of girorekening ofwel zelf voor betaling in februari te zorgen. Aan het drukken van de wekelijkse uitgave zijn vrij hoge kosten verbonden, welke wij maandelijks moeten verreke nen Ter informatie vermelden wij het bankrekeningnummer van het Oostrums Weekblad: Bank: Rabobank Oostrum; rek.no. 14.00.01.751. Postbanknummer van de bank is 102.65.67 S.v.p. vermelden t.g.v. Oostrums Weekblad. Bij voorbaat dank voor Uw medewerking. 3

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 3