De kosten bedragen f. 46.50 p.p. incl. diner en rondlei ding gids. Opgave tot 8 september bij M. Willeras, Goet- zenhof 4, tel. 80195. Het geld gelieve over te maken op de rekening van de LVB bij de Rabobank nr. 14.00.93.613. Op 4 oktober viert de provinciale LVB haar 60 jarig jubileum en dit zal gevierd worden in de Rodahal te Kerkrade. Het programma van de buitengewone jaarvergade ring bestaat uit: De dag wordt begonnen met een eucharis tieviering met daarna het officiële gedeelte van de jaarvergadering. Hierna wordt een toneelstuk opgevoerd ^getiteld: "Het interview". Na de lunch zal een inleiding gorden gehouden met als thema "Leefbaarheid van het platteland". Het middaggedeelte zal muzikaal worden opgeluisterd door het Maastrichts Salon Orkest o.l.v. Andre RieuDiegenen die hiervoor interesse hebben kunnen zich tot 3 september opgeven bij M. Willeras, Goetzenhof 4, tel. 80195. De kosten bedragen f. 20,- p.p. incl. koffie en feestlunch. Voor het vervoer zijn geen bijko mende kosten. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- QOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING In de week na kermis is het de bedoeling dat Annie Theeu- wen met de opfriscursus Nederlands start. Deze is op maandagavond van 19.00 uur tot 20.15 uur en op insdagmiddag van 13.30 uur tot 14.45 uur, dus U kunt kiezen uit de maandagavond of de dinsdagmiddag. De kursus bevat 5 a 6 lessen en kost f. 10,- per persoon. Als er nog dames zijn die interesse hebben, dan kunnen ze zich nog t/m maandag 3 september opgeven bij R. Basten, tel. 80582. Willen de dames die zich al hebben opgegeven ook nog even contact opnemen, omdat niet exact duidelijk is welke tijd zij precies hebben opgegeven. Attentie In verband met te weinig opgave voor de kursus origami, kan deze niet doorgaan. Het Bestuur. o o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— o— 9

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 9