met de gemeente Venray is overleg gepleegd inzake eventuele verplaatsing van kermis 1990 naar een terrein bij de Oude Watermolen. Gemeente zal intern deze zaak bekijken. In de besluitvorming speelt o.m. mee de kontraktuele verlichting aangegaan met de kermisexploi tanten; anderzijds heeft men begrip voor onze zorg ten aanzien van onherstelbare beschadigingen aan het dorps plein betreurd wordt dat enkelen de neiging hebben het dorps plein te gebruiken als hondentoilet. In overweging wordt gegeven enkele verbodsborden te plaatsen, medio september, gedacht wordt aan zondag 16 septem ber, willen wij het gerenoveerde dorpsplein officieel ingebruiknemenEen kommissie wordt hiervoor in het leven geroepen, bestaande uit: Mw. Gerrie Achten, Ton Kessels, T. Swemers en Henk Vermeulen, de glasbak op het parkeerterrein bij buurtwinkel Kes sels zal een andere plaats krijgen; hij blijft echter wel op dit parkeerterrein geplaatst. een tweetal personen hebben zich beschikbaar gesteld voor het Werkcomité in de nieuwe samenstelling. Aange zien er thans nog 3 vakatures zijn, wordt besloten na de vakantie (medio augustus) een herhaalde oproep te plaatsen gevraagd wordt hoe men het gewijzigde optreden van de Harmonie heeft ervaren voor en na de Sacrementsproces- sie. Sommigen ervaren de terugkomst in een kerkgebouw zonder muziek als minder sfeervol. Enkele suggesties worden gedaan om hierin verandering te brengen. Bestuur van de Harmonie zal zich beraden en hierover in overleg treden met het Kerkbestuur. het speelterrein bij de Oude Watermolen is dermate verslechterd, dat op heel korte termijn met herstel werkzaamheden begonnen moet en zal worden. Buurtver De Aide Beek zal hierbij worden ingeschakeld. Wij hebben beperkte financiële middelen beschikbaar tijdens fietsvierdaagse "de Peel" zal Oostrum weer op donderdag fungeren als rustplaats. Terrein: rond de Oude Watermolen; organisatie is in handen van TWC en OVB de redaktie van Oostrum's Weekblad bestaat reeds jaren uit een minimale bezetting. Het ziet ernaar uit dat binnen niet al te lange tijd uitbreiding dringend

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 3