Kerkdiensten O.L.Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 21 - 29 juli Zaterdag 19.00 uur: Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 8.30 uur: 10.00 uur: 9.00 uur: 9.00 uur: 9.00 uur: 9.00 uur: 9.00 uur: 19.00 uur: Toon Camps, overl. ouders Houwen- Jacobs, Wim Heidens, overl. ouders Vermeulen-Moorrees en dochter Truus, overl. ouders Hoex-van Soest en dochter Nelly, Mia Hermans-Voermans Voor 'n zieke Gest. jaard. Antoon Verheggen en Hendrina van Haaren (Gem. Koor). Tot zekere intentie Overl. familie Broekmans-Bovee Anneke van Arsen-van Soest (namens de bewoners van de Gildestraat en de Watermolenstraat) Overl. leden van de familie de Loeij Piet Direks Piet Janssen en overl. familie, Willem en Gertruda Janssen, klein kinderen en overl. familie, overl. familie Schraven-Joosten Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 uur: Zondag 8.30 uur: 10.00 uur Callista Smedts, Monique Janssen, Karlijn Jacobs, Irene Camps Mark van Dijk, Jip Swinkels, Jorn Rongen, Ludo van Mil Stephanie Janssen, Sandra van Lim beek, Sjouke Camps, Helga Thielen n "ERG GELUKKIG"! Erg gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter". Zo luidt de aanhef van het geboortekaartje dat ook deze week weer z'n weg vond naar de pastorie. Heerlijk voor kind als het later op "haar" geboortekaartje dit mag lezen, dat haar ouders "erg gelukkig" waren met haar komst; dat zij gewenst was, dat er naar haar verlangd werd. Heerlijk voor 'n kind bij zulke ouders 'n "thuis geborgenheid" te vinden, en dat zijn in dit geval Antoi- net en Jan Verheijen van Randenrade 30. Zij mochten 13 juli hun derde kind verwelkomen, na twee zonen nu een en 3

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 3