MI SP IENAARS BEURTEN Zaterdag 19.00 uur Astrid Heitling, Martine Bonants, Karlijn Jacobs, Ursula Cornelissen Zondag 08.30 uur Irene Camps, Sanne Bartram, Saskia Litjens, Daphne Reijntjes 10.00 uur Sandra van Limbeek, Pascalle van Reenen, Helga Thielen, Wendy Janssen, Saskia Janssen, Bianca Janssen, Stephanie Janssen, Monique Janssen Woensdag 19.00 uur Nicole van Osch, Yvonne Thielen, Kim Hermans, Callista Smedts SACRAMENTSPROCESSIE Zondag a.s. -17 juni- vieren we Sacramentsdag en houden we, als het weer ons dit jaar welwillend is, onze jaar lijkse Sacramentsprocessie, als hulde aan Christus, aan Hem die we allen broodnodig hebben om ZIJN weg te gaan. We willen daar zondag zichtbaar voor uitkomen. Moge Hij zegenend in ons midden zijn. We vertrekken om 10.00 uur vanuit onze kerk en gaan via ons dorpsplein, Watermolenstraat, Randenrade naar Trans Cedron Op Trans Cedron houden we de Openluchtmis, die opgeluis terd wordt door ons Gemengd Koor en onze Harmonie Na de Eucharistieviering gaat de processie vanaf Trans Cedron langs dezelfde weg terug naar de kerk alwaar de zegen met het Allerheiligste wordt gegeven. Volgorde van de processie 1. Misdienaars met kruis. 2. Harmonie. f 3. Processiedeelnemers met vaandels en vlaggen voorzover die er zijn. 4. Kinderen die bloemen strooien. 5. Beeldje van O.L. Vrouw van Oostrum. 6. Gemengd koor. 7. Kerkbestuur, baldakijndragers, geestelijkheid met het Allerheiligste Vlaggen Vlaggen geven altijd een feestelijk aanzien. Daarom de vraag aan iedereen langs de processieroute die over een vlag beschikt steekt ze ook uit. fi

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 6