avonden te vinden. Op donderdag 4 oktober a.s. zal Pater DrG. Wilkens S.J. naar Oostrum komen om op die avond ook in bet bijzonder voor de jongeren te spreken over het huwelijk en de voorbereiding daarop. Naast Pater Wilkens op 4 oktober zullen komen op donder dag 11 oktober DrLemmens en op donderdag 25 oktober Pater Phil Bosmans, zoals al eerder is bericht. Wij rekenen er graag op dat eenieder die avonden vrij houdt en de bezinningsavonden mede door Uw komst tot fijne avonden worden. BEDANKT!BEDANKT! Al kon de Openluchtmis zondag op Trans Cedron jammerge- noeg niet doorgaan, toch is er voor mij alle reden om te danken De voorbereiding was geweldig! Woensdagavond werden alle banken al naar Trans Cedron gebracht en werden de proces- siepalen met bloembakken geplaatst. Henk Vermeulen zorgde ervoor dat we bijzonder goedkoop aan bloemen kwamen, en vrijdag en zaterdag hebben de dames in goed samenspel en prima stemming de massa's bloemen tot keurige bloemstuk ken verwerkt. Ondanks het dreigende weer zondag was er toch een goede opkomst, ook een groot aantal kinderen die bloemen strooiden, alleen moeten we ze nog leren dat het niet de bedoeling is dat ze de bloemen naar de hemel moeten gooien. Onze Harmonie en Gemengd Koor zorgden weer voor 'n fees telijke opluistering en bovendien nog een boeiende predi kant Allen die zich op de een of andere manier hebben ingezet voor deze Maria-processie heel hartelijk dank.... en.... mogen we ook voor de Sacramentsprocessie op 17 juni weer op jullie allen rekenen? Uw Pastoor 8

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 8