De toeschouwers applaudiseerden toen de container van de grond kwam. Na deze symbolische handeling werd ook een bord onthuld waarop alle sponsoren worden genoemd. Direct daarop vol gend lieten de leden hun ballon, met hun naamkaartje eraan, in de lucht wegdrijven, een feestelijk gezicht! Aansluitend was er voor hen een zeskamp georganiseerd. Aan het einde van deze spellenmiddag arriveerden de pannekoeken die door ouders van leden gebakken waren. Dus smullen maar Aan ieder van de in total 8 groepen was aanhet begin de opdracht gegeven om rond het woord "navelfuitje een ^reclamespotje of toneelstukje te maken. 'Rond 17.15 uur werden deze stukjes opgevoerdDaarbij bleek dat elke groep over veel fantasie beschikte want ieder had rondom "het navelfluitje" iets anders verzon nen. De prijsuitreiking sloot het geheel af. Kortom, een zeer geslaagde middag voor jong en oud. Nog ruim een week en ze zijn er weer! De deelnemers aan de 7e Kennedymars Venray komen ook dit jaar weer door Oostrum. Ze starten op zaterdag 26 mei om 22.00 uur bij de schouwburg in Venray. ^Vanaf Geysterseweg gaan ze via Mgr. Hanssenstraat naar vcontrolepost zaal de Karklingel. Deze post is open van 4.40 tot 14.40 uur en ligt op bijna 67 kilometer na de start. Hierna gaan ze via Stationsweg en Smakterveldweg richting Smakt. Als de wandelaars bij u voorbij komen dan stellen ze het zeer op prijs als ze wat water kunnen drinken, en 's nachts ervaren ze het als erg prettig om hun weg wat verlicht te zien door bijvoorbeeld een brandende buiten lamp. Tevens is het mogelijk dat gedurende de mars uw weg is afgesloten. Dit voor de veiligheid van de wandelaars. De exacte gegevens over getroffen verkeersmaatregelen vindt u in de Peel en Maas. O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- o- O- o- O 15

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 15