HALLO ALLEMAAL We moesten onze laatste wedstrijd spelen tegen Lottum. Eerst hadden we de verkeerde shirts meegenomen. Die moesten we eerst gaan ruilen en toen konden we vertrek ken. De wedstrijd begon en Kim maakte het eerste doel punt Na de wissel maakte Carmen 2 doelpunten en was het 3-0 voor ons Het regende hard toen er gefloten werd voor de rust. De scheidsrechter wou de rest van de wedstrijd aflassen, maar wij protesteerden. Na de rust maakte Carmen nog 1 doelpunt en toen bleef hef 4-0 voor ons Bij de strafworpen was het 3-3 en waren we kletsnat geworden Omdat we kampioen waren met 94 doelpunten en 0 tegendoel punten gingen we eten bij Lub Ik wil de loco-burgemeester nog bedanken voor het openen van de kleedhokken, en het korfbalbestuur voor de leuke middag die we hebben gehad. Doei en groetjes, Saskia Asp. 2 OPENINGSFEEST KORFBALVERENIGING OOSTRUM Afgelopen zaterdag, 12 mei 1990, werd de nieuwe kleedac commodatie van Korfbalvereniging Oostrum geopend. Deze nieuwe accommodatie was hard nodig omdat de vereni ging tot heden alleen een oude container ter beschikking had, welke was ingericht als kleedlokaal. In 1987 werd de eerste aanzet gegeven om tot betere huisvesting te komen. En nu, na talloze uren werk, kon door inzet van menige vrijwilliger het resultaat bezich tigd worden. Wethouder Hoppenreis verrichtte de opening van de nieuwe accommodat ie Na een korte speech werd haar gevraagd om, symbolisch, de oude container met een hijskraan op een gereedstaande vrachtauto te hijsen!!! Mevr. Hoppenreis verzocht vooraf om duidelijke aanwijzin gen maar klom daarna zonder enige aarzeling de hijskraan in en zette de machine in werking. 14

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 14