16 JUNI a.s. STRATENTOURNOOI Op zaterdag 16 juni wordt voor de 5e maal het Voetbal straten- tournooi gehouden op het sportpark te Oostrum. Evenals vorig jaar heeft de W Oostrum gekozen voor een MINI-VELDVOETBAL-TOURNOOI Iedereen uit Oostrum, zowel man als vrouw, kunnen aan dit tournooi deelnemen mits zij de leeftijd van 15 jaar hebben bereikt. Leden van de W Oostrum, die buiten Oostrum wonen, worden her en der ingezet. Per straat c.q. straten zijn leiders aangezocht die iedereen in de betreffende straat c.q. straten benaderen. De wedstrijden worden gespeeld in poule-vorm op basis van een halve kompetitie. De duur van de wedstrijden zijn 12,5 minuut. Het aantal spelers per team is minimaal 6 en maximaal 8 incl. de doelverdedigerTevens is per team een lijnrech ter verplicht. De aanvang van het tournooi is 14.30 uur. De finale-wedstrijden zullen om 18.30 uur plaatsvinden. Dit jaar blijft het echter niet alleen bij een mini- straten-voetbaltournooiAlle deelnemers, wel of geen lid van de voetbalklub kunnen aansluitend aan de feestavond deelnemen Op deze zaterdagavond speelt het Nederlands elftal tegen Engeland in het kader van het wereldkampioenschap voet bal. In de kantine en tent zijn dan een aantal grootbeeld TV-toestellen geplaatst zodat niemand iets hoeft te missen van het hopelijke glorieuze optreden van ons Oranje-team. Dus houdt zaterdag 16 juni vrij, zodat we er met zijn allen een gezellige en sportieve happening van kunnen maken. Tevens willen wij nogmaals benadrukken dat het meedoen belangrijker is dan winnen. De prijsuitreiking van dit tournooi zal tijdens de feest avond plaatsvinden. Ook alle niet aktieve deelnemers aan dit tournooi, zijn van harte welkom op dit tournooi en feestavond 16 VOETBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 16