betekende dat we in de finale zaten, in de finale moesten we tegen Venray. Toen hadden we de beste opstelling gemaakt. Die wedstrijd was het 0-0 en moesten we penal ty's gaan nemen. Bas, Maikel, Mark, Mark en Maurice mochten ze nemen. De eerste twee van Venray schoten mis! De derde van Venray was raak, en de vierde was ook mis. Wij hadden er drie raak dus hadden we gewonnen. Rob Jeucken was heel blijWe gingen douchen en de beker op halen en toen naar huis Groetjes, Mark v. Dijk, Sjoerd Vollenberg Dl AAN DE JEUGD VAN OOSTRUM Het voetbalseizoen is weer bijna ten einde. Wij zijn al weer druk bezig met de voorbereiding van het nieuw sei zoen. Voetbal is een sport waaraan je ontzettend veel plezier kunt beleven. (Vraag maar eens aan je vrienden). Daarom bieden wij jullie de mogelijkheid om tot het einde van dit seizoen, gratis kennis te maken met de voetbal sport. Direct na opgave kun je wekelijks deelnemen aan de voetbaltraining Vul hiervoor onderstaande strook in en lever deze in bij A. Broeren, Randenrade 54, Oostrum of bij S. Claessens, Kogeldistel 16, Venray. Wij lichten de trainer in dat jij komt, en geven jou door op welke avond dat jij kunt gaan trainen. Aan het einde van dit seizoen nemen wij dan kontakt met je op of je zin hebt om je aan te melden als lid van V.V. Oostrum. Je kunt je ook direct aanmelden als lid. In onderstaand schema kun je zien bij welke leeftijds groep je behoort en wie jou trainer is tot het einde van dit seizoen. Tevens kun je zien hoeveel de kontributie bedraagt voor een heel jaar, als je lid wil worden. Wij wensen je veel voetbal plezier, en tot ziens op het Sportpark. 14 NT

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 14