gelukkig kwam de bal weer van het dak af. Toen gingen wij ons in trainen. De wedstrijd begon en wie stond er naast, Jip. In de eerste helft maakte Leunen 4 goals. En wij maakten in de eerste helft 1 goal, die werd gemaakt door Bas Kessels. In de tweede helft maakten wij nog 1 goal en Leunen ook nog 4. Onze goal werd gemaakt door Sjoerd Vollenberg. Later kreeg Rob Direks een bal in zijn gezicht, en had een bloedneus De wedstrijd was afgelopen en we hadden met 8-2 verloren. Koen moest Mark Broeren uit de douche halen. HALLO ALLEMAAL, Maandag 30 april op Koninginnedag hadden we het oranje tournooi in Leunen. We zaten op de fiets en we hadden nog al last van beestjes. Dit keer had Coen niet zijn oma's fiets bij, maar een racefiets. Rob Jeucken ging Hans nog even halen, want die ging ook mee. We kwamen daar en we hadden een lokaal voor ons alleen. Eigenlijk hadden we een bal mee moeten nemen, maar die hadden we niet bij ons. Dus moesten we zo maar wat gaan rennen zonder bal. De eerste wedstrijd moesten we tegen Merselo. In die wedstrijd stonden Jip Swinkels, Gijs Wijdeven, Robert Jansen, Tom Jansen en Alex Zweden er naast. In de eerste helft maakte Maikel Broeren een goal. De eindstand van die wedstrijd was 3-0, want Bas Kessels en Sjoerd Vollen- berg hadden ook nog een goal gemaakt. Toen gingen we naar ons lokaal en Ron en Hans zaten al in de kantine. De tweede wedstrijd moesten we tegen Holthees toen stonden Mark v. Dijk, Sjoerd Vollenberg, Roy de Klein, Mark Broeren en Tom Jansen er naast. De goals werden gemaakt door Jorn, Bas 2 maal, Paul 2 maal. Bij deze wedstrijd was de eindstand 5-0 voor ons. Tot nu toe hadden we nog geen goals tegen. En als we de volgende wedstrijd zouden winnen kwamen we in de finale. We moesten die wedstrijd tegen Castenray. In die wed strijd hadden Sjoerd en Maikel een goal gemaakt. De eindstand van die wedstrijd was 2-0 voor ons. Dus dat Sjoerd Vollenberg en Mark van Dijk, Dl 13

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 13