Woensdag 19.00 uur: Stephanie Janssen, Lieke Volleberg, Saskia Litjens, Hanneke van de Ven. EERSTE COMMUNIE Zondag a.s. 29 april, zullen 11 kinderen van de school "De Hommel" - waarvan 2 kinderen van Oostrum, hun eerste Communie doen in onze kerk. Laat hen merken dat ook zij welkom zijn bij ons, dat we ook met hen meeleven, daarom ook graag zondag de vlaggen uit!!! De kinderen zullen om 10.15 uur vanaf ons schoolplein door onze Harmonie naar de kerk begeleid worden en ook Communiemis zelf zal onze Harmonie muzikaal opluiste ren. De eerste 6 banken worden gereserveerd voor de ouders en verdere familieleden van de communicantjes; al de andere plaatsen zijn vrij. Graag Uw belangstelling en medeleven ook in de kerk. MEIMAAND - MARIAMAAND Gedurende de meimaand zullen we iedere dag na de H.Mis van 9.00 uur het rozenkransgebed bidden. Alleen op de woensdagen wordt het rozenkransgebed gebeden onder het lof, afwisselend met Marialiederenom 19.00 uur. Maria, zo hoorden we telkens weer bij iedere verschijning van haar, vindt het rozenkransgebed een bijzonder belangrijk gebed. Zij smeekt er als het ware om, dit gebed te blij ven bidden. En als zij zelf er om vraagt, als het een boodschap uit de hemel is, moet het wel belangrijk zijn. Mogen we in de meimaand op vele Maria-vereerders rekenen, ook in de dagelijkse H.Mis en op woensdag in het lof? We -^hebben allen haar hulp nodig. In onze nuchtere en gejaag- ^de tijd is het een weldaad bij Maria uit te rusten en ons denken en gevoel in liederen en gebeden uit te drukken. Zij leidt ons verder naar haar Zoon en helpt ons Hem trouw te zijn. Vastenaktie voor Zuster Truus Lemmens Er is dezer dagen nog f 2000,binnengekomen voor de Vastenaktie voor Zuster Truus Lemmens. Zodat het bedrag is opgelopen tot f 4476,65. Hartelijk dank aan de gulle gevers Uw Pastoor. 7

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 7