zondag 8.30 u.: Daphne Reijntjes, Saskia Litjens, Loes Laurensse, Monique Janssen. 10.00 u.: Pascalle van Reenen, Helga Thielen, Marisca Litjens, Wendy Janssen. Maandelijkse collecte. In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse collecte voor onze eigen kerk. Boeteviering. Omdat op zondag voor Pasen (op Palmzondag) het lange f Passieverhaal voorgelezen wordt, houden we de Boetevie- ring als voorbereiding op Pasen, nu reeds in dit weekend in alle H. Missen (31 maart en 1 april). Vastenactie 1990. De vastenactie van dit jaar houden we ook nu weer voor zuster Lemmens. De volgende week zult U daarvoor 'n enveloppe aantreffen bij het Oostrums Weekblad, op zater dag 7 april zal de Carnavalsvereniging deze enveloppe bij U komen ophalen. BEZINNINGSAVONDEN Zoals vorig jaar is het de bedoeling om in het najaar 1990 ook weer een drietal bezinningsavonden te houden voor onze parochie. We zijn er gelukkig mee dat we op dit moment al de toe zegging hebben van drA. Lemmens, directeur van Rolduc, die ook vorig jaar in Oostrum was. Hij zal spreken over: Crisis in de Cultuur, Crisis in de Kerk, Hoe komen we eruit? Die avond zal worden gehouden op donderdag 11 oktober a .s Even blij zijn we dat Pater Phil Bosmans uit Antwerpen naar Oostrum zal komen en daar zal spreken over: God, niet te geloven. Phil Bosmans zal menigeen kennen van zijn sprankelende boekjes: Menslief ik hou van jou, Bloemen van geluk e.a. Phil Bosmans zal 25 oktober a.s. naar Oostrum komen. 8

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 8