11 Oostrum's 1990 straatvolleybalfestival Wij als organisatie hopen dat iedereen een leuke carnaval heeft gehad. Hopenlijk zijn de koppen bij elkaar gestoken om te overwegen mee te doen aan het Oostrum's 1990 straatvolleybalfestivalZoals beloofd zouden wij na de carnaval meer uitleg geven over het waarom, het hoe en waarvoor dit volleybalfestival, 't Waarom: Onder het genot van een glas bier bij Ben kregen wij 2 Oostrumse jongeren, het over de mogelijkheid een volleybaltoernooi te organiseren. Nadat dit idee geboren was, zijn we 'n .avond rustig bij elkaar gaan zitten en hebben de organi satorische haalbaarheid getoetst. Onze opzet was de hele Oostrumse gemeenschap proberen er bij te betrekken. Om een dag- en avondvullend programma te organiseren, heb je medewerking nodig van derden. Waar: Aangezien we het Oostrums gebeuren wilden laten zijn, zochten we naar een centrale plaats. Voor het toernooi zelf, kunnen we gebruik maken van de facilitei ten rondom de oude watermolen. Voor het avondgebeuren kregen we de spontane medewerking van Ben, die zijn cafe-zaal beschikbaar stelde. Waarvoor: Na bovenstaande rond te hebben, werden we gekonfronteerd met 't probleem; wat te doen met de op brengst van wat en die dag/avond verteerd zou worden. Als eerste mogelijkheid werd gedacht aan gereduceerde prijzen. Als 2e mogelijkheid werd gedacht om het geld te besteden aan een goed doel, binnen de Oostrumse gemeen schap. Onder 't motto: In Oostrum, Door Oostrum, Voor .Oostrum. Na ons oor links en rechts te luisteren te nebben gelegd, hoorden wij dat onder meer de Harmonie dringend aan vervanging van instrumenten toe was. Daar de Harmonie, haar streven, veel overeenkomsten had, met ons Motto, gericht op de Oostrumse gemeenschap, hebben wij gemeend bedoelde opbrengsten van dit festival te doen toekomen aan de Harmonie, als bijdrage voor nieuwe instrumenten. Bij navraag aan enkele bestuursleden bleek inderdaad dat de Harmonie toe is aan vervanging van nieuwe instrumenten. Hiermee werd onze keuze van 't goede doel bevestigd. Ha-Wi 15

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 15