Nu staat de karnaval eerst op het programma en daarna komt Siebengewald in Oostrum op bezoek; weer een zware kluif dus, want Stormvogels staat derde in de kompetitie. Alaaf P.S.: Marcel veel succes met het parapluispringen o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Oostrum 4 - Venray 7 2-6. Op deze natte zondagmorgen moesten we aantreden tegen koploper Venray 7. Het bleek al snel dat deze tegenstan der een maatje te groot voor ons was. Na ongeveer tien minuten spelen opende Venray na een goede aanval de score 0 - 1. Nu waren wij aan de beurt met het maken van een doelpunt een goede aanval over rechts werd door Edwin afgerond 1 -1. Met nog een kwartier spelen voor de rust roken we een kans tegen dit Venray. Maar al snel bleek dat dit schijn was, want Venray maakte nog twee mooie doelpunten waardoor de ruststand 1-3 werd. Na de rust eenzelfde spelbeeld, Venray sterker en met de regelmaat van de klok, bouwden ze hun voorsprong uit naar 1-6. Tien minuten voor tijd kregen we toch nog ons verdiende tweede doelpunt, doordat Jurgen uit een onmogelijke hoek wist te scoren, waardoor de eindstand 2 - 6 op het score bord stond. Het is jammer van ons ongeslagen record in de negentiger jaren, maar nu gaan we eerst Carnaval vieren en daarna gooien we de beuk er weer in. Alaaf. b.v. ZW. v.d. Pr. P.S. Ron een prettige diensttijd en we hopen dat ze daar een man van je kunnen maken. Ons lukt het niet. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 21

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 21