Veteranen Uitslag: Zaterdag 17-2-1990. Oostrum - Leunen 1-4 Programma: Zaterdag 24-2-1990. D.I.S. - Oostrum 16.00 uur vertrek 15.30 uur. Afmelden vöör donderdag-avond 18.00 uur bij P. Lepsi Tel. 86780. Oostrum 1 - Holthees 1 2-0. Oostrum wist in de derby tegen Holthees beide punten thuis te houden. De omstandigheden voor het voetbal waren niet optimaal, het veld was modderig en prins Math. II had receptie. Het modderige veld maakte het voetballen moeilijk en Math. II zorgde ervoor dat er minder steun van de zijkant was. Al deze moeilijkheden weerhielden Oostrum er niet van om in de 40ste minuut de score te openen. Een hoekschop werd doorgekopt door John van Bergen en op spectaculaire wijze door Henk van Goch in het Holthees-doel geschoten(Een rechtsomachteroverge- haalde omhaal met links!!) 1-0. Hiermee was ook de ruststand bereikt. In de 2de helft begonnen de rood-witte weer goed en wisten ze na ong. 15 minuten weer te scoren. Hij was het Marco Hendriks die de bal in het Holthees-doel kon schieten, nadat hij de bal op een fraaie manier van Marcel Litjens had ontvangen. (De laatst genoemde zal waarschijnlijk een tijdje van het veld verdwijnen i.v.m. dienstplicht) 2-0. Na dit doelpunt werd de wedstrijd wat "hextischer"Er kwamen dingen in de wedstrijd voor die er niet in thuis hoorden en waarop ik daarom weiger om verder op in te gaan. Het resultaat van alles was; 1 boeking voor Oostrum en 1 boeking en 1 veldverwijzing voor Holthees. Het ergste van al dit gedoe zijn echter de blauwe plekken en de blessures bij al de spelers. Oostrum wist de wedstrijd toch beheerst uit te voetballen en zodoende weer de eerste plaats te handhaven. 20 o- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 20