Programma Tijdens deze avonden komen een groot aantal onderwerpen aan de orde en krijgen aanstaande ouders ruimschoots de gelegenheid zelf onderwerpen in te brengen. Ingegaan wordt onder meer op de taak van het kraamcen- trum, de wijze waarop de zwangerschap wordt beleefd en het verloop van zwangerschap, leefgewoonten, voeding, de eerste weken na de bevalling en de lichamelijke verzor ging van de baby. Er wordt bovendien een videofilm ver toond over de geboorte en informatie verstrekt over het consultatieburo voor zuigelingen. Bij voldoende belang stelling wordt bovendien een terug-kom avond georgani seerd voor de ouders en hun baby. Beperkt aantal deelnemers. Aan deze gespreksgroep kunnen alle aanstaande ouders uit de regio Venray deelnemen, zij het dat het aantal deelne mers om practische redenen beperkt is tot 14 personen. Deelname kost voor leden van het Groene Kruis f 15,per persoon of f 20,per echtpaar. Heeft u interesse, meldt u dan aan! Regionale Vereniging Het Groene Kruis Venray Bergweg 4 5801 EG Venray Tel: 04780-81269. Opgave kan van 8.30 tot 17.00 uur bij de administratie. Voor meer inlichtingen kunt u vragen naar de verpleegkun digen Marian Joosten of Truus Houwen. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o S.V. Oostrum. Senioren Voetbal Uitslagen: Zondag 18-2-1990 Oostrum 1 - Holthees 1 E.E.V. 1 - Oostrum 2 Oostrum 4 - Venray 7 Oostrum 5 - Leunen 8 2-0 0-0 2-6 4-5 19 SPORTVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 19