- Op dinsdag 13 maart a.s. vindt in Venlo een z.g. Onder- wijsdag-dag plaats. De mogelijkheid bestaat dat het team van de school deze Onderwijsdag gaat bezoeken, wat inhoudt dat op die dag de kinderen vrij zijn van school. Wanneer het team meer zekerheid heeft over het program ma van die dag, zullen wij u zo spoedig mogelijk mede delen of het team hieraan deelneemt, o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o KINDERJURY - DE BOEKEN STAAN KLAAR, JULLIE OOK? Landelijke kinderjury 1990 Elk jaar kiest een Nederlandse kinderjury de beste kin derboeken van het voorgaande jaar. Kinderen uit het hele land kiezen zelf hun toppers. Vorig jaar hebben maar liefst 15.000 kinderen meegedaan aan de landelijke kin derjury door hun favoriete top 5 in te sturen. De kinderjury is weer van start gegaan. Wil je ook mee doen, kom dan naar de jeugdbibliotheek. Hier vind je een hoekje met alle kinderjury-boeken. Probeer zoveel moge- rT lijk boeken uit 1989 te lezen, zodat je en goede keus kunt maken. Heb je een boek gelezen waar je helemaal weg van bent en wat zeker tot de kanshebbers behoort, maak hiervan dan een leuke aankondiging, boekbespreking, reclame-affiche of iets dergelijks. Lever dit in bij het inlichtingenbureau op de jeugdafdeling. Jouw affiche wordt dan in de bibliotheek opgehangen, zodat andere kinderen aangezet worden het boek ook te gaan lezen. Hierdoor maakt het boek een grotere kans om een prijs te krijgen "Alle" boeken gelezen, lever dan je favoriete Top 5 in. Wanneer je deze niet alleen op het deelnameformulier invult, maar op een leuke manier presenteert, ontvang je 13 openbare bibliotheek I Oy\ venray

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 13