met nog acht bussen naar Amsterdam waar men omstreeks middernacht aankomt. In het restaurant van de Nieuwe Kerk op de Dam wordt gepauseerd. Men kan gebruik maken van een gratis kop koffie en er zijn ook voldoende toiletten beneden in het restaurant. Na deze korte stop wordt er gezamenlijk vertrokken voor de Stille Omgang. Hier aansluitend is om twee uur de H. Eucharistie-viering in de kerk van de Krijtberg. Daarna is er een korte rustpauze met gratis koffie. Om ongeveer vier uur vertrekt de bus weer naar huis via de kortste route. Om half zeven ongeveer zijn de deelnemers vanuit Oostrum weer thuis. De deelnemerskosten bedragen F 25,c inclusief twee koppen koffie. Kaartjes verkrijgbaar bij F. SchelbergenMgr. Hanssenstr. 35, tel. 81967, verdere informatie vindt U op de affiches achter in de kerk. Opgave tot uiterlijk 11 maart. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o VANUIT DE BASISSCHOOL - Op vrijdagmiddag 23 februari vindt in de Leefkuil weer de traditionele Carnavalszitting plaats voor de groepen 3 t/m 8, waarbij de Raad van Elf en Prins Mat ook acte de presence zullen geven. Aanvang 13.15 uur. - De ouders van de kinderen van groep 3 t/m 8 zijn hier bij van harte welkom. Vanwege de beschikbare ruimte en de te verwachten drukte kunnen oud-leerlingen hierbij niet aanwezig zijn. - De kinderen worden verzocht geen confetti, spuitbussen en pistolen mee naar school te nemen. - Vele naaimachines hebben de afgelopen dagen roodgloei end gestaan om de stoffen slingers nog voor de Carna valsvieringen klaar te krijgen. Het resultaat mag er dan ook zijn en alle ouders die hieraan hun medewerking hebben verleend bedanken wij langs deze weg nog eens hartelijk. - Na de Carnavalsvakantie zal de basisschool een vaste rubriek gaan verzorgen, waarin om de 2-3 weken informa tie gegeven zal worden over allerlei zaken waar de groepen op dat moment mee bezig zijn of zich mee bezig gaan houden. 12

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 12