onderwerp van bespreking wordt de konseptnota Ouderenbeleid. Opmerkelijk is het hoge percentage eigen woningbezit in de kerkdorpen; 77% van de bewoners boven de 60 jaar heeft een eigen woning, tegenover Venray-kom 47% (landelijk 37%) Wat bete kent dit voor het toekomstig woningbeleid? Zijn er plaatselijk voldoende doorstromingsmogelijkheden? Uit het onderzoek blijkt eens temeer dat aan wonin gen voor ouderen speciale eisen worden gesteld. Veel voorkomende wensen zijn: intercom (waarschuwings systeem); een 2e telefoontoestel in de woning; thermostatische kranen e.d. Voor een samenstelling van de bevolking vanaf 35 jaar verwijzen wij U naar een afzonderlijk overzicht in dit blad. Wij dachten U met deze publicatie van dienst te zijn. vergadering hecht grote waarde aan een goede verte genwoordiging namens de dorpsraad in kommissie huurdersbelangen van de Woningbouwvereniging Noord Limburg; thans is Mevr. M. van Cuyck-Lemmen de afgevaardigde kennis wordt genomen van de agendapunten van enkele kommissievergaderingen aandacht wordt besteed aan enkele onderdelen van de Gemeentelijke Begroting 1990. Besloten wordt in Oostrums Weekblad een publicatie te plaatsen van enkele gegevens welke speciaal betrekking hebben op Oostrum. Voor belangstellenden ligt de Gemeentelijke Begroting bij de secretaris van het Werkcomité ter inzage. Het is een zeer lijvig boekwerk dat veel informatie bevat. de landelijke actie "50 km. de uiterste limiet" heeft ook de aandacht bij de Landel. Ver. Kleine Kernen. In samenwerking met de Gemeente Venray zullen periodiek proefmetingen worden verricht aangaande snelheidscontroles. De passerende automo bilist wordt dan zelf geconfronteerd met zijn snel heid, die duidelijk leesbaar op het apparaat dat 27

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 27