er gelegenheid ervaringen uit te wisselen en elkaar prak tische adviezen te geven. De bijeenkomsten worden gehouden op 12, 19, 26 maart, 2, 9 april 1990 en duren van 20.00 tot 22.00 uur. Plaats: "De Clockert" Bergweg 4 te Venray. Maximaal 15 ouders kunnen de bijeenkomsten bezoeken. De onkosten zijn f. 15,- per persoon en f. 20,- per echtpaar (voor leden van Het Groene Kruis) Als u belangstelling heeft, dan kunt u zich voor 15 februari 1990 opgeven bij de administratie van Het Groene v Kruis, telefoonnummer: 04780 - 81269, op werkdagen tussen 08.30 en 17.00 uur. U bent van harte welkom. o-o-o-o- o- o- o-o-o- o-o-o- o- o- o-o-o-o-o-o-o- o- o- o- o- o- o- o- Vanuit de basisschool: - de bieb-moeders constateren de laatste tijd - de bieb-moeders van de onderbouw constateren de laatste tijd, dat er minder zorgvuldig omgegaan wordt met de bibliotheekboeken die uitgeleend wor den - Er komen nogal wat boeken terug met krassen, eet- vlekken of gescheurde pagina's. Langs deze weg verzoeken wij de ouders er op toe te zien dat de boeken in ordelijke staat worden ingele verd - de kinderen van groep 7 en 8 die deelgenomen hebben aan de scholierencross voor de Jo van Oers Memorial hebben prima prestaties geleverd. Bij de meisjes werden Marieke Dorenbosch, Mieke Teeuwen en Maaike ten Brummelhuis zelfs respectieve lijk le, le en 3e in hun leeftijdscategorie. Nadat per school de resultaten bij elkaar opgeteld waren, bleek dat de Maria basisschool de 3e prijs had behaald, wat een prima resultaat mag heten! o - o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- 13

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 13