VERENIGING VAN OUDEREN. Karnavalsvlering 1990, Beste Ouderen, - Na een gedegen voorbereiding is het weer zover. De Oude ren gaan karnaval vieren. Onder de leiding van de Karnavalsvereniging "De Karklin gels" en de Leidsters van de voklsdansgroep wordt op vrijdag 16 februari het karnavalsfeest gevierd. Wij komen hiervoor bij elkaar om half acht in de zaal van de Karklingel. De Karnavalsvereniging heeft dit jaar een bijzonder leuk programma samengesteld. In dit programma zullen allerlei groepen voor het voetlicht treden. Er is al wekenlang geoefend om er iets bijzonder moois van te maken. Wij zijn ook zeer benieuwd hoe de "Prins" zich in zijn bijzondere rol zal gaan ontplooien. Wij verwachten een voltallige opkomst van de leden en mocht het vervoer voor sommigen wat moeilijk zijn, bel dan no. 83419 en wij zorgen voor vervoer. Wij wensen U een gezellige avond en tot ziens in de Karklingel Het Bestuur. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o-o- o- o- Karklingels en Karklingelinnekes ALDEWIEVERBAL ALDEWIEVERBAL Op zoaterdag 10 fibbrewari organiziert de karnavelsvereniging "de Karklingels" 't Aldewieverbal D'n aovend begint urn 20.30 uur m.ra.v. De Eikenhofkapel en orkest "de Timebreakers" Urn 11 vur 10 zulle, ien 't kader van ft 3 x 11-jaorig bestaon van de Karnevalsverenigingde Aid Bruudspaare an ollie vurgestelt werre Ansluutend werre de Boerebruud en Bruudegom mit de ganse familie bekend gemakt. 11 STRUM

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 11