Oostrum op een plezierige manier gevierd kan worden. Aanstaande zondag zal men enkele mensen in het zonnetje zetten, Sjaar Vermeulen wordt gehuldigd in verband met zijn 2 x 11 jarig jubileum. Sjef Arts zal ditzelfde overkomen in verband met zijn lxll jarig jubileum. Tevens zal de officiële installatie plaatsvinden van Jan Raedts als opper-karklingel De receptie van het 3 x 11 jarig bestaan van de vereni ging zal plaatsvinden in het gemeenschapshuis en begint om 13.49 uur. Het officiële einde is gepland om 16.33 uur waarna men nog gezellig kan napraten onder de muziek van de Eikenhofkapel. Om 13.30 uur zal er die middag het Oostrums bolwerk onthuld worden, wat door het comité van aanbeveling van het BCL-treffen aangeboden wordt aan de karnavalsvereniging en de inwoners van Oostrum als blij vende herinnering aan het 3x11 jarig jubileum. Natuurlijk zouden wij als karnavalsvereniging De Karklin- gels het heel fijn vinden en bijzonder op prijs stellen inwoners en oud-inwoners, en iedereen die op welke wijze dan ook de karnaval een warm hart toedraagt te mogen verwelkomen DE KARKL1NGELS 3 x 11 OOSTRUM Zitting 1990 groot succes De zittingsavonden van de Karklingels kunnen een groot succes genoemd worden. Onder de leiding van Vorst Bert, traden een tiental artiesten en groepen voor het voet licht om hun vizie op het karnavalsgebeuren neer te zet ten Frans van de Pas deed dit in de vorm van dokter Boorzalf die aangaf hoe het is om dokter te zijn. Urn en Urn gaven op hun eigen manier met liedjes enkele situaties weer, en scoorden hoog met ft liedje van de verdwenen cent. Verrassend en humoristisch was de premiere van de bar bier, overigens afkomstig uit Oostrum. Duidelijk was dat men beter niet naar een kapper kan gaan als deze te diep in het glaasje heeft gekeken. Turn Tum ging jaren terug in de geschiedenis en bezongen hoe moeilijk, maar toch gezellig het was in een gezin met zestien kinderen. Aan de reacties van het publiek was de 12

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 18