Agendapunten van de vergadering zijn: 1. Opening 2. Notulen jaarvergadering 1989 3. Verslag activiteiten 1989 4. Financieel verslag 5. Aftredend en herkiesbaar 2 bestuursleden 6. Doornemen nieuw programma 7. Mededelingen voorzitster Op 18 januari 1990 wordt er een voorlichtingsbijeenkomst georganiseerd, waarvoor wij u uitnodigen. Deze wordt gehouden in Hotel Wieënhof, Leunseweg 20 te Venray, aanvang 19.30 uur. Het doel van deze bijeenkomst is, om mensen die geinte- resseerd zijn in dit vrijwilligerswerk, informatie te geven. Dit betreft algemene informatie over asielzoekers en over de situatie van asielzoekers in het centrum. Voor belangstellenden onder u kunt u op de jaarvergade ring hier meer informatie over krijgen. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- DE KARKLINGELS 3 x 11 Zitting 12 en 13 januari UITVERKOCHT. De jaarlijkse zittingen van onze karna- valsvereniging vinden plaats op vrijdag 12 en zaterdag 13 januari. Een keur van artiesten is gecontracteerd die zeker voor 'n spetterende avond zullen zorgen. De muzikale omlijsting zal verzorgd worden door de Eikenhofkapel. De artiesten Rob Niesten, Um en Urn, de Barbier, Turn Turn, Oere Toe, DwarsgebakkenFrank Schrijnen, De Trenneset- ters, Mirjam Aerts en natuurlijk slangenkoning van 1989 Theo Theeuwen wensen u alvast veel kijk-luister en lach- plezier De zaal zal om 19.00 uur op beide avonden opengaan, waarna om 19.30 uur de Eikenhofkapel een muzikaal voorge- 11 STRUM DE KARKLINGELS OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1990 | | pagina 11