mensenleven. Om te geloven heb je de invloed van je ouders nodig. Carlo en Annemie, van harte proficiat met jullie tweede kind, "WOUTER" broertje van Daan. Mogen jullie veel vreugde ondervinden van deze, nieuwe rijkdom, en moge WOUTER 'n blijde toekomst tegemoet gaan bij en met jullie. Ook wij roepen WOUTER 'n hartelijk welkom toe in onze parochiegemeenschap, moge hij daarin opgroeien tot 'n blij en gelukkig mens. uw pastoor o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o VANUIT DE BASISSCHOOL - Het rookverbod: M.i.v. 01-01-1990 dienen de beheerders van openbare gebouwen een rookverbod in te stellen voor het ge hele gebouw. Hierop zijn slechts enkele uitzonderingen te maken. Ook onze school is hiertoe verplicht, wat in gaat houden, dat er een totaal rookverbod geldt voor alle ruimten van de school. Alleen na afloop van vergaderingen van het Team, de Oudervereniging en Schoolbestuur en na schooltijd in een bepaalde ruimte mag dan nog gerookt worden. Voor verdere informatie hierover verwijzen wij u naar de diverse media, die hieraan de nodige publi citeit geven. Ook is hierover op school een folder, die u in kunt zien Wij hopen, dat iedereen voor deze maatregel begrip heeft en zich hieraan ook houdt. - De Kerstvakantie begint op vrijdag 22 december a.s. om half 3! Wij verwachten alle kinderen weer terug op woensdag 3 januari 1990. Alle ouders en kinderen wensen wij tenslotte pret tige Kerstdagen en veel geluk en goede gezondheid in het nieuwe jaar. o—o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o—o-o-o-o-o-o-o-o—o-o 11

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 11