ZALIG KERSTFEEST, ZALIG NIEUWJAAR! Namens ons Kerkbestuur en onze Financiële Commissie, wens ik U allen een Zalig Kerstfeest, fijne Kerstdagen en een voorspoedig, vreugdevol 1990. Bedankt voor alle steun en medewerking in het afgelopen jaar. Bemoedi gend om verder te gaan. DANK U WEL. ZIEKENCOMMUNIE Iedereen die vanwege ziekte of ouderdom niet in staat is om met Kerstmis naar de kerk te komen, stel ik graag in de gelegenheid om de H. Communie thuis te ontvangen op de eerste Kerstdag na de Hoogmis. Laat het even weten op de pastorie, tel. 81254. Er is een kindeke geboren.». Over enkele dagen is dit lied te horen in kerken en huiskamers via radio en televisie. Maar voor Carlo en Annemie Verheijen-Mooren van Valkenkampstraat 19 heeft dit ongetwijfeld een bijzondere klank. Want zij delen ons mede: bij ons, in ons gezin, is ook een kindeke geboren, ons tweede kindeke. Een kindje waar ze zo naar verlangd hebben, dat al zo lang leefde in hun gedachten en gevoelens. En 14 december ging deze wens voor hen in vervulling en mochten zij hun zoon "WOUTER" met open armen verwelko men. Hun verwondering en bewondering, al of niet uitgesproken, zal wel ongeveer hierop neerkomen: "Zo'n klein wezentje, 'n wonder groots in al z'n kleinheid, dat we ons eigen kind mogen noemen... hoe kan dat toch allemaal? Uit de liefde van man en vrouw, uit onze liefde, ontstaat het leven, het ontwikkelt zich in de moeder- schoot. Het begint als een onzichtbaar klein vruchtje en groeit uit tot een klein mensje met alles erop en eraan. En dat alles zonder dat er iemand verder aan te pas komt. Hoe kan dat allemaal? Als je het zo bekijkt, dan denk je bij jezelf: het leven is toch een wonder. Dit, ons kindje heeft iets met God te maken". Zij willen hun kind, een geschenk van God, dan ook het allerbeste doorgeven en meegeven. Daarom vinden zij het ook vanzelfsprekend dat zij hun kind laten dopen. Zoals je het leven krijgt van anderen, zo krijg je ook het geloof van anderen, het belangrijkste in ieder

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 10