Zondag 08.30 u. Nicole van Osch, Daphne Reijntjes, Ursula Cornelissen, Callista Smedts 10.00 u. Mark Camps, Rob Jeucken, Jip Swin- kels, Tom Vaessen Tweede zondag van de Advent St. Jan de Doper roept op tot bekering: anders denken, anders praten, anders doen. Het Rijk van God (en daar bouwen we nu, hier, op aarde aan) is niet gereserveerd voor een bepaalde groep mensen. Daar is plaats voor iedereen. De bekering die St. Jan van ons vraagt, bestaat hierin: dat wij bruggen van liefde slaan naar elkaar. Dan mogen we in hoop leven. iï Nieuw huis nieuw leven volop nieuwe vreugde! Er is heel wat aan voorafgegaan, voordat Toon en Riky Emons-Deters het blijde nieuws konden meedelen. Het was 'n hele klus dat verhuizen van Ooster-Thienwe* 10 naar Randenrade 47, want Riky lag toen plat in het zie kenhuis en dus moest Toon alleen het opknappen - nou ja alleen? - hij heeft ongetwijfeld ontdekt dat vrouwenhan den onmisbaar zijn bij 'n verhuizing. Maar de verhuizing is vlekkeloos verlopen, en Riky is nu ook gezond en gelukkig gearriveerd in het nieuwe huis met in haar handen 'n kostbaar geschenk. Spanningen en offers zijn nu dus vergeten, hoewel Riky zelf het helemaal niet als 'n offer aanvoelde dat ze wekenlang plat moest blijven liggen in het ziekenhuis. Je weet waar je het voor doet, je verwacht iets heel moois terug" zei Riky, toen ik haar bezocht in het zie kenhuis En 29 november kreeg ze er inderdaad iets heel moois voor terug, n schat van 'n kind, hun tweede kind, 'n zoon ^die BOBBY zal gaan heten," broertje van Nicky, n Wonderlijk mooi iets zon nieuw leven, zoals Toon en Riky het beschrijven. Zij zullen BOBBY dan ook als 'n kostbaar geschenk beschermen en met 'n warme liefde omringen. En als gelovige ouders willen zij hun kind dan ook door het doopsel heel dicht brengen bij de Bron van het ware leven, bij Christus die BOBBY nog voordat hij zelf iets heeft kunnen presteren, zal overladen met goddelijke geschenken, met goddelijke genade, want dat is

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 7