Asp. C. Merels 1 - Oostrum 2 aanv. 10.00 u. vert. 09.15 u. Sporthal Horst Zoals U weet wordt er op sportpark "De Spar" hard gewerkt om kleedlokalen voor de korfbalvereniging van de grond te krijgen Het dak zit er op en nu is het interieur en dergelijke aan de orde. Met de hulp van vrijwilligers vordert de bouw dus voorspoedig. We hebben echter nog hulp nodig bij een aantal werkzaam heden. Daarom zoeken we met name timmer1ieden/tegel zet ters/verwarming-monteurs en lassers. Hebt U verstand van deze zaken en wilt U graag met enkele werkzaamheden helpen? Neemt U dan contact op met Leo Lenssen (tel. 80558). Namens alle jeugd-leden van de korfbalvereniging alvast hartelijk dank! KORFBALVERENIGING OOSTRUM HOI PIEPELEPQI Toen het nog maar 3 nachtjes slapen was voor sinterklaas z'n verjaardag (2 december) moesten we tegen Lottum spelen (bleh, getsie demme)We verloren deze wedstrijd met 4-1. Onze wedstrijd werd beslist door een partijdige scheidsrechter. Er werden 3 doels goed gekeurd die verde digd waren (in het voordeel natuurlijk van Lottum), flauw hé. Helga dacht: "Ik kan het geschreeuw van Rieky niet meer aanhoren, ik maak nu een doel". Maar algauw werden we ingehaald door de Lottumse peggen. We konden de ach terstand helaas niet meer inhalen, jammer hé. We hadden deze wedstrijd niet veel geluk, maar ja, volgende keer beter. Loes en Sanne speelde voor een keertje met ons mee. Loes en Sanne bedankt! Groetjes Aspiranten A. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 16

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 16