Theeuwen. Het muzikale gedeelte is in handen van "de Eikenhofkapel" Hoe komt u aan entreekaarten voor zitting? Voor de leden: zondag 10 december in het Allemans Café vanaf 11.00 uur tot 13.00 uur Vrije verkoop: zondag 17 december in het Allemans Café vanaf 11.00 uur tot 13.00 uur Vanaf 18 december (indien er nog kaarten zijn) bij Theo Theeuwen, Valkenkampstraat 10, tel. 80109. Lidmaatschap van de "Karklingels" Wat houdt dit in? - gratis toegang tot de zitting - gratis toegang tot de boerebruiloft - gratis toegang tot alle carnavals bals (voor de zitting en boerebrui- loft dient u echter wel een entree- kaart af te halen) Als lid bent u ten aller tijde zeker van een entree bewijs (mits tijdig afgehaald). Degene die alsnog lid willen worden of informatie hier over willen kunnen terecht bij de volgende personen: Theo Theeuwen, Valkenkampstraat 10, tel 80109 Johan van Reenen, Westerthienweg 15a, tel. 81562 Roland van Soest, Stationsweg 142, tel. 84079 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o TONEELGROEP "DE VLASBLOEM" OOSTRUM Toneelgroep "DE VLASBLOEM" uit Oostrum geeft op zondag 10 december a.s. een uitvoering van haar dialect-spel: "Mierderjörrig en Volwasse'a in de schouwburg van Venray. Het is een blij-spel in vier bedrijven en is geschreven door Th. Akkermans. De leden van DE VLASBLOEM hebben dit omgezet in het Oostrums dialect. Korte inhoud: Liesbeth, moeder van twee dochters, is 15 jaar weduwe, als zij kennis maakt met Jacob, een weduwnaar met twee doch-ters. Zijn gezin wordt mede bestuurd door oma, zijn schoonmoeder. Liesbeth wordt bij de opvoeding van haar twee dochters door haar inwonende vader gesteund. Nou ja, steun... Hoe vertel je nu aan je dochters, aan een ver- 12

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 12