het gemeenschapshuis, zullen de kinderen zich in het gemeenschapshuis gereed maken voor een feestelijke ont vangst van de Sint. In het gemeenschapshuis zullen de Sinterklaasliedjes gezongen worden waar tussendoor het volgende te gebeuren staat: 1. Welkomstwoord tot de Sint namens de kinderen door de oudervereniging 2. Toespraak door de Sint. 3. Optreden schoolkinderen. In het gemeenschapshuis zijn uiteraard ook de ouders van de aanwezige kinderen welkom. De ouders, die met nog niet naar schoolgaande kinderen naar het gemeenschapshuis willen komen, stellen wij het volgende voor: Een van de ouders neemt met het kind plaats op de klaar gezette stoelen en de andere ouder blijft achter de stoel staan, zodat de stoelen zoveel mogelijk gebruikt kunnen worden door de ouders met kinderen. Het feest is bedoeld voor de OOSTRUMSE jeugd in de daarvoor in aanmerking komende leeftijdsgroepen en wij hopen dat alle Oostrumse kinderen weer een fijne Sinterklaasmiddag hebben. Pl./m. 16.00 uur: Einde van het feest in het gemeenschapshuis. Voor de kinderen van groep 6 t./m. 8 zal er in de basisschool een film gedraaid worden. Welke film dat is, kunnen we nog niet verklappen maar in elk geval een goede! Voor de Oostrumse kinderen van groep 6 t./m. 8 die niet in Oostrum op school zijn, is een plaats gereserveerd. ""^-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Het St. Nicolaascomite AGENDA. 1989 23 nov Kerstkaarten maken met Helma Michels, 24 nov 25 nov 26 nov 27 nov 28 nov L.V.B. Clubavond M.T.C. Aostrum. Harmonie, Caeciliaviering Intocht St. Nicolaas. Bezoek bierbrouwerij spaarkas A.M.C. St. Nicolaasviering O.V.B. 3

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 3