limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Voor de dames die zich opgegeven hebben begint de compu tercursus 21 november a.s. van 19.00 uur tot 22.00 uur. Deze vindt plaats op scholengemeenschap Jerusalem te Venray Op donderdag 23 november gaan we kerstkaarten maken o.l.v. Helma Michels (filigraan). Deze avond begint om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Vanuit de basisschool. - Sinds kort is de school beveiligd tegen inbraak middels een zgn. stil-alarm-installatie Mede in verband hiermee verzoeken wij iedereen die nog in het bezit is van een sleutel van de school, en er geen directe binding meer mee heeft, deze zo spoedig mogelijk in te leveren bij G. Mous. - Op woensdag 22 november a.s. hebben de kinderen van groep 1-2 vrij van school. Dit in verband met studie verlof van de leraren van groep 1-2. - Vanaf 1991 zullen alle basisscholen in Nederland een aantal Personal Computers geleverd krijgen met daar naast nog een printer en de benodigde software. In 1993 zal onze school niet alleen 4 P.C.'s geleverd krijgen, maar ook zal het team de nodige ondersteuning ontvangen bij de invoering en het gebruik van de compu ters. Deze ondersteuning houdt enkele cursussen en themabijeenkomsten in welke verzorgd gaan worden door de O.B.D. en PABO de Kempel. - Morgen, 17 november, worden aan de kinderen de rappor ten meegegeven. Gelieve deze mee te nemen naar de Tien minuten Ouderavond a.s. maandag of dinsdag. 8 geslote0

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 8