niet wenselijkheid van rechtspersoonlijkheid van een dorpsraad. Dit alles naar aanleiding van de mestfabriek te Heide-Venray. Deze discussie is nog niet afgerond. vernomen werd dat in de jaren 1990 en 1991 in alle kerkdorpen tezamen 30 premiewoningen gebouwd zullen worden; mits er vraag is naar deze woningen. Gepleit wordt om te bouwen op basis van behoefte; ongeacht woningtype en aantal, echter geen geforceerde uitbrei ding. aandacht wordt gevestigd op de viering van het 50 jarig kloosterjubileum van Zuster Truus LemmensEr zal geen huis-aan-huis collecte gehouden worden. de jaarlijkse intocht van Sinterklaas zal op zondag 26 november a.s. plaatsvinden. op 21 januari a.s. viert de karnavalsvereniging haar 33 jarig bestaan met een grootse receptie. het gemeenschapshuis zal enkele aanpassingen onder gaan; o.m. reparatie aan dak; vernieuwing van enkele ramen en aanbrengen van ventilatoren teneinde te komen tot een betere temperatuursbeheersing op 15 november a.s. zal de Ruiterclub haar jaarlijkse Oliebollenactie houden. aangedrongen wordt op verplaatsing van PTT-brievenbus en postzegelautomaat. i.v.m. verhuizing wordt afscheid genomen van hrJan Peeters als lid van het Werkcomité. Binnen Werkcomité zijn thans 2 vakatures. Bezien zal worden of in deze vakatures nog moet worden voorzien; rekeninghoudend met de nog beperkte zittingsduur tot najaar 1990. volgende vergadering dinsdag 21 november a.s.. o—o—o—o—o—o—o—o-o-o—o—o—o—o—o-o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 4