Parkeren Rond het feestpaviljoen is gezorgd voor voldoende par keergelegenheid. Vanaf de buitengrenzen van de Gemeente Venray zult u door middel van borden met de teksten "B.C.L.", "Parkeren auto" en "Parkeren bussen" wegwijs worden gemaakt. Het Feestpaviljoen staat duidelijk aange geven Tijdens de dagen is het feestpaviljoen bereikbaar per tel. 04780 - 81392. Tot slot wensen wij alle inwoners van Oostrum onvergete lijke dagen in positieve zin natuurlijk en we rekenen erop dat eenieder die zich opgegeven heeft voor werkzaam heden in en rond het Feestpaviljoen op tijd aanwezig zal zijn. Zonder Uw steun is een dergelijk feest niet moge lijk. Wij willen nogmaals de woorden van Vorst Bert van de Karklingels aanhalen; Wij hopen dat dit carnavalstreffen bijdraagt aan het besef welk een waardevol cultuurgoed het carnaval voor ons Limburgse land is. Carnaval wordt niet voor, maar door u gevierd!!!!!!!!!! Stichting B.C.L. Oostrum. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o LIEDJESMIDDAG 1989 Afgelopen Zondag werd voor de tweede maal een fantasti sche liedjesmiddag door de Karklingels georganiseerd. Ondanks het schitterende herfstweer konden wij ons ver heugen op een groot en enthousiast publiek. In twee rondjes werden de liedjes, onder leiding van Jeu en Bër als tweede-handsraizikantenten gehore gebracht. Het werd een leuke, sportieve wedstrijd, waarbij elke inzending waardering verdient. De uiteindelijke beslis sing, en dat is maar goed ook, was in handen van een deskundige jury. Er kan er maar een winnaar zijn; over de uitslag kan niet gekorrespondeerd worden. De deelne mers waren, net als de organisatie, na afloop uitermate 16 DE KARKLINGELS OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 16