LEUNEN 2 - OOSTRUM 1 2-2 Oostrum heeft zich in Leunen van twee kanten laten zien. In de eerste helft van de slechte en in de tweede helft van de goede kant In de eerste helft was Leunen een agressief voetballende ploeg die het Oostrum heel moeilijk maakte om tot voet ballen te komen. Het was zelfs zo dat Oostrum vrij veel moest verdedigen en dit leidde zo'n 10 minuten voor rust tot een vrije trap op de rand van het Oostrumse straf schopgebied. Deze vrije trap wist Leunen te benutten en zodoende de rust in te gaan met een 1-0 voorsprong. ^_Na de rust kwam er een heel ander Oostrum het veld op. Er %*erd nu pas gevoetbald en Leunen moest er alles aan doen om stand te houden. Dit duurde dan ook niet lang, want na ca. 15 minuten in de tweede helft was het Marco Hendriks die een zeer fraaie voorzet kon afronden; 1-1. Oostrum bleef na de gelijkmaker aanvallen omdat er nu meer in zat dan 1-1. De meeste aanvallen werden echter door de zeer goede keeper van Leunen gepareerd. Zoals het vaak gaat in het voetbal: waar de een aanvalt, maakt de ander het doelpunt. Een misverstand tussen de keeper en de laatste man en een attente Leunen-spits kon 2-1 aante kenen Er restte Oostrum nog 5 minuten om wat aan deze stand te doen. Dit gebeurde dus ook. Er werd met man en macht aan gewerkt en het was uiteindelijk Marcel Litjens die met een lobje, a la Ellerman, de stand weer in "evenwicht" bracht Zondag moet Oostrum naar Hegelsom om daar te proberen weer een ronde verder te komen in het bekertoernooi. >1 OOSTRUM 4 - LEUNEN 7 29 - 10 - '89 Afgelopen zondag j.l. moesten we aantreden tegen Leunen 7. Ik deed nog niet mee. Enfin, Leunen kwam op voorsprong door een vroege goal 3e minuut, waarop ze de kop lieten hangen. Gelukkig zat ik nog naast de kant voor de geestelijke ondersteuning. Toen werd het tegen alle verwachting in ook nog 0-2. Zo gingen we de rust in. Na een stevige bak thee gingen we zonder 9

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 9