geen zin in. Dus toen werd het 1-0 voor ons. Pascalle dacht daar kan er nog wel eentje bij. Dus werd het 2-0. Zo eindigden we de wedstrijd. Toen kwamen nog de straf- worpen, het begon niet zo goed want Maud miste. Geen punt dacht Crisje dus scoorde ze 1-0 voor ons. Toen dacht ik (Helga) 2-0 is beter, dus gooide ik hem er even in. Jammer genoeg maakte Leunen er toen een en het werd 2-1. Tielke dacht mij komt een grote eer toe dus ik maak er nog maar een, het werd 3-1. Toen maakte Leunen er nog 2 en het werd 3-3. Elles dacht daar laat ik het niet bij zitten, dus het werd 4-3. Mona en Myra brachten Pascalle veel geluk en dus werd de eindstand 5-3. Groetjes Helga en Mariska Aspiranten A. P.S. Onze leidster Marlou heeft een dochtertje gekregen Milou. Van ons allemaal van harte gefeliciteerd. We komen nog wel een keer langs. Hoi korfbalfans, Wij hebben zaterdag 4 november tegen Erica gespeeld. We waren op het veld dik ingepakt want het was bar koud. En we begonnen. Niemand hoefde er uit want Saskia was er niet. Het eerste doel werd gemaakt door, je raadt het al... Loes Loos, die deze dag wel erg goed in vorm was. En toen viel er nog een die werd weer gemaakt door Loes. En toen werd er een door Veronique gemaakt. En Loes had er nog drie bijgemaakt. Sanne die was wel erg goed in topvorm. 3 Doels door Sanne. En nog 2 door Veronique, een door Kim, 3 door mij. Bij elkaar is dat 16. Sjouke had er geen gemaakt en Marieke, onze door loopster had een door loop bal gemaakt. Als Sjouke een doel had gemaakt kregen wij een ijsje. Maar toen kregen we er toch een. Maar er was geen ijs meer dus kregen we een frietje. Bedankt Anneraie. Daag, groetjes Carmen o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 14

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 14