enige verandering de 2e helft in. Maar na 12 minuten, door aandringen van het publiek, kwam hij op sloffen de knil alias slof en zoals verwacht mee scoren, 1-2. Met nog 15 minuten te gaan begon Oostrum zwaar druk te zetten op het Leunse doel (is van Oostrum die goal dan). Einde lijk was hij er dan na een geweldige pass van de slof schoot Marcel Derks in; 2-2. Wat het ook bleef. Hierbij een woord van waardering voor Ton voor het uit spelen van de wedstrijd, het championetje ook. Slof. RES IA Al - OOSTRUM Al 1-3 28 - 10 - '89 Na 2 gewonnen wedstrijden zat de stemming er goed in. We gingen naar Wellerlooy om onze eerste uit-overwinning te behalen. Zoals je aan de uitslag ziet is dit aardig gelukt. Na 8 minuten was het al prijs. "Marco Bonte" scoorde na een vrije trap van schuimpje (Mark Puyn)Onze trouwe supporters kwamen ook weer opdagen alhoewel ze na 10 minuten naar de kantine gingen. Hoewel Res ia ons aardig onder druk hield zat het achter goed in elkaar. Na 30 minuten door "een klein foutje" in de achterhoede scoorde Resia een wonderschoon tegendoelpunt, 1-1. In de 60e minuut was het weer raak: "Marco Bonte". Na een publiekswissel in de as van ons elftal scoorde "Marco Bonte" ons 3e doelpunt. Zo gingen we na het AMC voor de derde helft. Theo bedankt voor het vlaggen. Slof Junior. OOSTRUM Al - VENRAY A2 3-3 (1-2) Na drie glansrijke overwinningen op rij tegen Excelsior, BW en Resia, stond de wedstrijd tegen Venray A2 op het programma. Wij gingen meteen in de aanval, wat resulteer de in een paar goede kansen. Maar na een foutje in onze verdediging was het echter Venray dat de score opende; 0-1. We bleven spelen onder het motto: aanvallen, maar het was weer Venray dat scoorde, 0-2 dus. We gaven echter niet op. Na een prachtige wisselpass, was het Giel Mommen die 1-2 liet aantekenen. Na de pauze gingen we op dezelf- 10

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 10