zondag 8.30 u. Tom Vaessen, Mark Camps, Rob Jeuken, Jip Swinkels. 10.00 u. Ursula Cornelissen, Martine Bonants, Yvonne Thielen, Daphne Reijntjes. Collecte voor zuster Lemmens. De collecte in de kerk voor zuster Lemmens bij gelegen heid van haar 50-jarig Kloosterjubileum, heeft opgebracht f. 4.075,-. Geweldig! 'n Waardig feestgeschenk! En wat zij er mee gaat doen is even geweldig: alles voor haar 123 geestelijk gehandicapte kinderen, haar lievelingen. Ook namens zuster Lemmens heel hartelijk dank voor Uw meeleven en Uw geweldige financi'éle steun. Leven,vreugdedankbaarheid Ook deze week mogen we in het Oostrums Weekblad weer melding maken van goed nieuws, blij nieuws. Ad en Angelique Benders-Hanssen van Stationsweg 140 zagen op 26 oktober hun offers en liefde bekroond met een goddelijk geschenk. Want echt gelovige ouders beschouwen de geboorte van een kind gelukkig nog altijd als een geschenk van God, een rijkdom waarvoor je niets beter kunt doen dan stil worden... en God danken voor dit grootse, dit wonderlijke.... jouw kind. Zij hebben dan ook vol verwondering, bewondering en dankbaarheid hun eerste kind met vreugde verwelkomd; een zoon die zal gaan luisteren naar de naam MART. Omdat naar MART verlangd werd, kan hij heel zeker rekenen op 'n veilige geborgenheid en warme liefde. Zij willen dan ook het allerbeste wat zij zelf van hun ouders hebben meegekregen, doorgeven en meegeven aan MART. Daarom is het voor hen ook een vanzelfsprekende zaak om hun kind te laten dopen... heel dicht brengen bij de Bron van het Leven, zodat ook hun kind voor Christus zal opengaan. Het kind wordt thuis mens, het wordt ook thuis "gelovig". Het geloven van kinderen is gewoon afhankelijk van de ouders, hoe die in het leven staan. Ad en Angelique, van harte proficiat met de vervulling van jullie hartewens, jullie kind MART. Moge MART veel vreugde voor jullie blijven uitstralen en moge hij zelf een gelukkige, zonnige toekomst tegemoet gaan.

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 7