wij het niet bij zitten, vooral Maud niet want die scoor de meteen daarna een doelpunt. Het begon harder te rege nen en daardoor waren er een paar uitgegleden. De anderen lachten zich kapot; daardoor kon Sander nog een doel maken. Ricky Janssen stond te schreeuwen. Helga kon dat niet langer meer aanhoren en daarom maakte ze snel een doel. Toen was het rust en kregen we limonade. We gingen allemaal met de koppen onder de kraan en droogden onze haren af. De rust was afgelopen, maar Maud moest nog even met de borstel door haar haar. Toen we weer begonnen was het gelukkig droog. We bibber den nog wel van de kou. Maar Ricky zei dat gaat wel over als jullie dadelijk aan het rennen zijn. In de tweede helft hebben de Vonckel Girls en wij geen doelpunten meer gemaakt. Toen het einde wedstrijd was, was het dus 1-3 voor ons. We moesten nog strafworpen maken, dat hadden we verloren met 1-0. Toen we ons hadden omgekleed gingen wij twee met Ricky in de auto en Sandra kwam er ook bij en ging voor zitten. Ik had een boekje meegenomen met een kwis erin. Die waren we in de auto aan het maken. Tielke las de vragen hardop en wij beantwoordden ze. Toen Tielke de vraag stelde: "Je baas vraagt je om een bijdrage aan het bedrijfsblad", wat doe je dan? Toen zei Ricky meteen: "Zeg willen jullie niet een verslagje schrijven"? Daar hadden we niet zofn zin in. Maar omdat Ricky zo blij was dat wij hadden gewonnen deden we het toch maar. Maar we zeiden: We maken wel een klein verslagje. Doei, groetjes Elles en Tielke. r Hallo allemaal. Zaterdag 28 oktober hebben wij (aspiranten 2) tegen Lottum 3 mogen spelen. De tegenstanders waren een beetje te laat, maar dat gaf niets. Om 11.00 uur begonnen we. Zeven minuten later maakte Veronique het eerste doel. In de 23ste min. maakte Carmen het tweede doel. in de 24ste min. maakte Saskia J. het derde doel. Toen kregen we 10 min. rust. Toen gingen we verder. Carmen en ik hadden afgesproken dat Carmen de bal naar mij zou gooien en ik zou dan later van voor naar achter over mijn eigen heen naar Carmen 16

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 16