dan ook. Een aantal goede kansen werd om zeep geholpen, maar het was Hans Kessels die de stand op 3 - 0 kon brengen in de 70ste minuut. Niet lang hierna kon S.S.S. echter scoren uit een foutieve terug-speel-balHieruit putten de geel-zwarten nog wat moed om aan te vallen. Dit was echter tevergeefs, de gevaarlijkste momenten speelden zich bij het S.S.S.-doel af. Vanuit Oostrum's zicht mag gezegd worden dat de uitslag hoger had moeten zijn. Maar gezien de wedstrijd en de strijdlust die S.S.S. toch bleef bezitten is deze 3 - 1 stand terecht. Zondag speelt Oostrum thuis tegen Melders- lo 2; het is dan zaak om de verworven kop-positie vast te houden voordat het duel Leunen 2 op het spel staat. (Leu-f nen 2 is op dit moment een van de grootste concurrenten) BRUGHUSIA 2 - OOSTRUM 4 Onze 7e nederlaag is een feit, onze tegenstander was deze week Brughusia 2. Oostrum speelden de eerste helft sterk. Maar kon het niet verhelpen dat het na 15 minuten spelen met 1-0 achter kwam. Oostrum vocht terug maar het mocht niet baten en naar 20 minuten spelen ging onze oude en trouwe wissel eruit want die had pijn aan zijn enkel j ammer Ton) Na de rust kwam Oostrum met volle moed weer uit het kleedlokaal maar naar enkele minuten spelen scoorde Brughusia 2 0-2 en toen was er voor Oostrum geen houden meer aan. Zo scoorde Brughusia nog 5x in die tweede helft, 7-0 was de eindstand. Volgende week krijgen we Leunen thuis, kom dan maar weer eens naar Oostrum kijken. Want wat dat voor een wedstrijd^ wordt!! (met de nadruk op strijd). f Chanches 0_0_0-0-.0-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KORFBALVERENIGING OOSTRUM Uitslagen gespeelde wedstrijd Sen Sen. Jun Asp Asp Pup. A D B Oostrum Oranje Wit Odos Oostrum Odos Oostrum Merels Oostrum Oostrum Oda 5 Oostrum 2 Merselo 2 -10 16- 2 2-4 0-3 0-6 2-2 7-0 12

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 12