GEWELDIG MENS - VOOR HET LAATST N GOUDEN FEEST! Het zal U al wel duidelijk zijn over wie het gaat: onze dorpsgenote Zuster Truus Lemmens, missionerend in Ka rachi. Op jonge leeftijd nam zij 50 jaar geleden afscheid van haar familie, vrienden en kennissen, om zich helemaal beschikbaar te stellen voor de armsten onder de armen: geestelijk en lichamelijk gehandicapten kinderen, kinde ren die ze van de straat heeft opgeraapt omdat ze door hun ouders waren uitgestoten. Zij heeft zich over deze kinderen heengebogen met een onbegrensde liefde en deze stumperds zo weer 'n beetje vreugde en blijheid gebracht. Zij straalt voor deze kinderen Gods liefde uit. En dat heeft ze gedaan 50 jaar lang, dag in dag uit, dag en nacht. Zij viert nu haar 50-jarig Kloosterjubileum. Het was helemaal haar bedoeling niet om dit ook in Oost rum te vieren, om de eenvoudige reden dat het haar pijn doet die kinderen 'n paar weken achter te laten. Maar haar bisschop wilde dat zij dit feest ook ging vieren temidden van haar familie en de parochie Oostrum. Zaterdag 28 oktober viert ze haar feest temidden van haar familie in besloten kring. Zondag 29 oktober in de parochie. Om 10.00 uur 'n plech tige Hoogmis waaronder Zuster Lemmens ons zal toespreken, daarna volgt er 'n receptie in het gemeenschapshuis. U zult het wel met me eens zijn, dat we zo'n parochiaan, de beste; zo'n geweldige missiezuster, 'ns heel bijzonder blijk mogen geven van onze waardering voor haar, bij gelegenheid van haar 50 jaar klaar staan voor de minst bedeelden Het gaat niet om 'n geschenk voor haar persoonlijk, zij zou het niet willen, maar voor haar werk, voor haar ongelukkige kinderen, haar lievelingen. U kunt dat doen op de volgende wijze: 1. Door de collecte in de H. Missen op zaterdag 28 en zondag 29 oktober bijzonder te gedenken, want die collecte is volledig voor haar bestemd. 2. Door Uw felicitatie bij de receptie te onderstrepen met 'n envelopje. 8

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 8