Zondag moet Oostrum 1 naar Overloon toe om tegen S.S.S. 2 te voetballen. Van deze tegenstander is weinig bekend,^ alleen dat ze vrij goed boven in de competitie meedraai en. Dit kan dus een zeer moeilijke en interessante wedstrijd worden. OOSTRUM 4 - SPARTA '18 7: 0-3 (0-1) Onze 6e nederlaag is een feit. De tegenstander was dit keer Sparta 7. Wat ook nog niet veel punten had. We begonnen in de beginfase vrij goed en kregen dan ook zelfs de kans om te scoren, dit werd niet gedaan. Na een minuut of 25 opende Sparta tegen de verhouding in de score, 0-1. Het was een simpele goal. Maar ja, die tellen ook. Toen gingen we even theedrinken. Na de thee gingen we met een frisse versterking weer het veld op (wat niet moch baten). Want het was Sparta die de wedstrijd naar zicht toetrok. Dit leidde in de 65 min. tot een schuiver langs onze doelman, 0-2. Het laatste kwartier gooiden we er nog een schepje bovenop. Wat niets meer uithaalde. Het kwam zelfs nog zover dat T.P. een bal van de frisse ver sterking van de lijn moest houden (goed TOET). Maar daar bij raakte onze doelman Bram weer gewond (deze werd vorige week ook al het veld uitgeschopt)Maar kon nu gelukkig verder spelen. En Sparta, ja die waren er ook nog en of 0-2 nog niet genoeg was, maakten ze er ook nog 0-3 van door een boogballetje over de keeper. Dit was tevens de eindstand. Volgende week gaan we de reserves van Brughusia pakken en is alles weer vergeten. 0 ja, Ron Cornelissen, nog pro ficiat met je verjaardag. P.S. Donderdagavond Pullen-Avond in de kantine. Toen 3 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 15