katholieke onderwijs enz. enz. Een abonnement kost f 129,per jaar of f 36,per kwartaal Een abonnement kan men opgeven bij de redactie Jan Heinsstraat 26, Den Bosch, tel. 073-123480. 5Brochures en boeken Er zijn ook verschillende informatieve brochures en boeken verschenen die bij de boekhandel en ook bij het bisdom verkrijgbaar zijn. Kennisneming van de letterlijke teksten van door paus en bisschoppen gedane publicaties is van groot nut omdat - helaas - de informatie in de diverse kranten niet correct is en dikwijls al verweven is met commen taar dat de zaken niet verduidelijkt. Op de pastorie is men te allen tijde bereid u nader te informeren over publicaties en de adressen te ver strekken waar men uitgaven kan verkrijgen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-Q-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o SUCCESVOLLE SPONSORLOOP VOOR DE SCHOOL IN BASEN Ruim 180 leerlingen van de Maria-basisschool en Oostrumse schoolkinderen, die elders een basisschool bezoeken, hebben zich op zaterdag 23 september in de meest letter lijke zin het vuur uit de schoenen gelopen om geld bijeen te krijgen voor de school in het Indiase Basen. Al werkte het weer dan niet mee, het enthousiasme van de school jeugd was er niet minder om. De kleintjes renden plm. tien minuten over een parcours van 200 m. voor de Oude Watermolen en de groteren 13 a 20 minuten over 300 m. Gemiddeld werden 9 a 10 rondjes gelopen onder aanmoedi gingen van de ouders, leerkrachten en andere belangstel lenden. Pater Huub v.d. Sande was alom aanwezig om de kinderen moed in te spreken. Tenslotte was hij het, die de schooljeugd zo warm had gekregen voor het Indiase project. Voor ieder kind was er een lekkere versnapering terwijl pater v.d. Sande na afloop aan iedere deel- ne(e)m(st)er een foto gaf van de school in Basen, waar voor het sponsorgeld was bestemd. Hij deed dat met een blij gezicht, want de schooljeugd had f 4.052.bij elkaar gelopen. Alle mensen van Oostrum, die de school jeugd hebben gesponsord, hartelijk dank. Maar de meeste 11

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 11