We willen bij deze iedereen die met de bouw geholpen heeft alvast hartelijk bedanken. Zonder uw hulp was alles minder voorspoedig verlopen. Daarom hebben we voor U, als de bouw af is, nog iets leuks in petto Wilt U ook nog meedoen? Dat kan. Vooral als U kunt helpen met het kappen van sleuven, voegwerk en loodgie- terswerk. Neemt U dan s.v.p. contact op met Leo Lenssen, tel. 80558. We volgen alle vorderingen in de bouw met plezier Iedereen in Oostrum, die van ons een lot kocht afgelopen donderdag, willen we hartelijk bedanken voor de finan ciële steun die U daarmee gaf aan onze vereniging. Bedankt Korfbalvereniging Oostrum HALLO KORFBALFANS Zaterdag 7 oktober hebben we tegen Roka gespeeld, dat is Beesel. We moesten nog de weg vragen, want we wisten niet waar we heen moesten. Toen waren we bij het sportveld. We moesten ons snel omkleden, want we hadden nog 5 minuten. In de eerste helft was het 2-0 voor ons. Carmen en ik hadden de doelpunten gemaakt. In de rust kregen we thee We begonnen weer met spelen. Later had Carmen er nog 2 gemaakt en de wedstrijd was afgelopen. Het was 4-0 voor ons. Toen moesten we nog strafworpen nemen. Daarna gingen we omkleden en toen snel naar huis. We wilden met de pont naar de overkant gaan, maar de pont was net weg. Hij was aan de overkant. Toen moest de pont wachten omdat er twee schepen aankwamen. Toen mochten we eindelijk met de pont mee. We waren vlug genoeg weer thuis. De groetjes van Loes Laurens se, Asp. 2 o - o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 24

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 23