H. Crins, J. Rutten, H. Lenssen en R. Engels. Bij de daaropvolgende verkiezing tot voorzitter werd H. Crins met deze functie bedacht. Tijdens zijn afscheidswoord dankte A. van Soest alle leden van de voetbalclub en de bestuursleden in het bijzonder voor de medewerking welke hij mocht ondervinden tijdens zijn lange lidmaatschap van het bestuur, boven dien stelde hij en beker beschikbaar voor het jaarlijkse stratentournooi Tegen half elf sloot de voorzitter H. Crins de plezierig verlopen vergadering. R. Engels, seerS.V.O. Sportvrienden "ik zal 't kort halde...", zo begon Toon van Soest afgelopen vrijdagavond zijn slotwoord, tijdens de jaarvergadering van SVO. Zoals bekend, trad Toon, na 28 jaar bestuurslid te zijn geweest van de voetbalklubterug om ruimte te maken voor frisse wind. Twee jaar geleden had hij dit reeds aangekondigd. Dat het uiteindelijk nog een jaar eerder zou zijn, had te maken, met de discussie welke nog gevoerd moet worden, omtrent het voorstel van de Beleids Advies Commissie (BAC). Hij wilde op die discussie zijn stempel niet meer drukken, om vervolgens anderen met de uitvoering op te zadelen. Dat zou volgens hem niet juist zijn. Dat Toon zijn verdienste voor de klub ruimschoots heeft gehad, is al eerder gebleken bij de uitreiking van de gouden KNVB-speld en de gouden klubspeld. "Het zal me moeilijk lijken, bij de gedachte, niets meer van doen te hebben met de voetbalklubDaar zal ik beslist aan moeten wennen", aldus de scheidende voorzit ter Hij bedankte eenieder, die een bijdrage heeft geleverd, aan datgene wat SVO voor de Oostrumse gemeenschap heeft gedaan Een speciaal woord van dank richtte hij aan het adres van zijn vrouw en kinderen, die hem vele avonden hebben moeten afstaan, voor de gemeenschap waar hij zo druk mee bezig was en nog is. Ook dankte hij alle Oostrumse verenigingen voor de goede samenwerking Aan het slot van zijn betoog, verraste hij het bestuur 22 Y

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 21