schoot Rob D. haast in. Later moest onze keeper Rob J. mee gaan voetballen van Coen L. Groetjes, de Dl P.S. Marcel, bedankt voor het vlaggen. Algemene ledenvergadering SaV. Oostrum. Vrijdag 6 oktober hield de S.V. Oostrum haar jaarlijkse algemene ledenvergadering. Op de door 58 leden redelijk goed bezochte vergadering stonden de volgende 3 punten centraal Invulling beheer kantine: Al enige tijd worstelt het bestuur met het gegeven dat er practisch geen mensen te vinden zijn die regelmatig de kantine willen beheren. Uit de vergadering kwam het voorstel bepaalde avonden in handen van een elftal te geven. Een en ander zal met de leiders van de elftallen worden doorgesproken. Voorstel Beleids Advies Commissie: Aan de leden werd gevraagd of zij ermee accoord konden gaan dat het bestuur van de voetbalclub onderhandelingen kon openen met de korfbal— en tennisclub om te komen tot een sportstich ting, welke de verantwoording voor de accomodatie en het beheer van de kantine op zich zou nemen, zodat de diverse besturen zich beter met het wel en wee van hun sporttak zouden kunnen bezighouden. De overgrote meerderheid van de aanwezige leden gaf het bestuur toestemming om aan dit plan te beginnen. Aftreden van vier bestuursleden en verkiezing van drie nieuwe leden: Tijdens deze ledenvergadering traden af: A. van Soest, 28 jaar lid bestuur, waarvan 10 jaar als voorzitter J. Linskens, bestuurslid sinds 1982, J. Arts, bestuurslid sinds 1977 en Th. van de Pas, bestuurslid sinds 1986. Bij de bestuursverkiezing werden de volgende, door het bestuur voorgestelde personen (her)kozen: Lees verder op pagina 22 19 SPORTVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1989 | | pagina 19